Informacje o dietach

Catering Dietetyczny Cynamon jest to jedyny, profesjonalny catering dietetyczny z dowozem, oraz bezpłatną opieką dietetyka podczas całego okresu korzystania z usługi. Podczas wizyty (lub konsultacji telefonicznej) ustalają Państwo indywidualną dietę z dowozem dostosowaną do Państwa potrzeb, predyspozycji, aktywności ruchowej, trybu pracy, stanu zdrowia, jednak – co najważniejsze – wyznaczają Państwo cel (diety redukujące tkankę tłuszczową, diety dla diabetyków, diety dla osób które chcą się zdrowo odżywiać oraz już wkrótce diety dla osób uczulonych na gluten), który z naszą pomocą zostanie zrealizowany bez wysiłku. Oferując catering na diecie, chcemy nie tylko dostarczać najwyższej jakości posiłki, ale także pokazać Państwu, jak żyć zdrowo oraz smacznie. Każda dieta z dowozem jest opracowywana na podstawie konsultacji dietetycznej, dzięki czemu zawiera zbilansowane składniki odżywcze.

Dbamy o to, aby podążać za najnowszymi osiągnięciami z zakresu dietetyki. Naszym celem jest to, aby catering na diecie odpowiadał wszystkim potrzebom klientów i aby mieli Państwo do nas zaufanie, wiedząc, że razem z Państwem znajdziemy najlepsze wyjście z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji żywieniowej. Catering dietetyczny to branża, która zdobywa coraz więcej miłośników i mamy nadzieję, że dzięki nam jeszcze więcej osób przekona się, że zdrowy styl życia jest nie tylko możliwy, ale też przyjemny.

Diety sportowe

Catering Fit Sport to nowoczesny, starannie opracowany program dietetyczny przeznaczony dla klientów, którym zależy na budowie beztłuszczowej masy mięśniowej. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich tych osób, które uprawiają sport wyczynowo, jak również rekreacyjnie.

Dieta Catering Fit Sport została skomponowana w ten sposób, aby zapewniać odpowiednią podaż wszystkich składników odżywczych niezbędnych do budowy beztłuszczowej masy mięśniowej, a więc pełnowartościowego białka, węglowodanów złożonych oraz tłuszczy. Każdy jadłospis jest dobierany indywidualnie do potrzeb i rodzaju aktywności sportowca, w zależności od jego wieku oraz wagi, również pod kątem zawartości witamin oraz pierwiastków śladowych.  Przygotowując diety dla sportowców zawsze staramy się brać pod uwagę przede wszystkim:

  • cel jadłospisu (budowa masy mięśniowej, zwiększenie wytrzymałości, siły, itp.),
  • okres treningowy (sezon przygotowawczy, startowy),
  • rodzaj stosowanego treningu.

Przyrządzając posiłki dla osób aktywnych fizycznie, najważniejszą kwestią są dla nas świeże, wyselekcjonowane składniki oraz ich pochodzenie. Używamy wyłącznie sprawdzonych produktów o wysokich wartościach odżywczych, które pozwalają nam na przygotowywanie dań zdrowych, smacznych i jednocześnie niezwykle pełnowartościowych. 

Catering Fit Sport to godny wypróbowania sposób żywienia dla sportowców, którzy chcą polepszyć swoje wyniki, zwiększyć beztłuszczową masę mięśniową, a także zerwać z monotonią dotychczasowej diety. 
Dostarczymy pod Twoje drzwi pięć posiłków dziennie, w zależności od zapotrzebowania organizmu, dobierając odpowiednią dawkę kalorii.

Dieta odchudzająca (redukcyjna)

Skierowane dla osób które chcą pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Dzięki naszej diecie z dowozem:

  • masz zapewnione posiłki zbilansowane pod wieloma względami: kaloryczności, indeksu glikemicznego, białka, węglowodanów, zdrowych tłuszczy, błonnika oraz wszelkich wartości odżywczych,
  • oszczędzasz czas,
  • możesz spożywać posiłki z najlepszej jakości składników, przygotowane w najnowocześniejszych technologiach,
  • dzięki monitoringowi postępów masz motywację do zmiany nawyków żywieniowych na zdrowe,
  • średni spadek masy ciała to 1-1,5 kg tygodniowo.
Dieta zdrowe żywienie

Skierowane do osób które nie potrzebują redukować wagi, ale chcą się odżywiać w sposób zrównoważony pomagający utrzymać dobre zdrowie, siły witalne oparty na piramidzie zdrowego żywienia. Dieta zdrowe żywienie z dowozem to także idealna propozycja dla naszych klientów, którzy osiągnęli cel w postaci utraty wagi, a nie mają czasu lub możliwości na samodzielne gotowanie.

Dieta wegetariańska

Każda z naszych diet z dowozem jest też dostępna w wersji wegetariańskiej, gdzie produkty mięsne zastąpione są w pełni poprze dobór odpowiednich związków decydujących o prozdrowotnych właściwościach diety. Wegetariański catering na diecie to doskonała propozycja dla osób, które chcą wykluczyć z jadłospisu produkty mięsne i zastąpić je pokarmami roślinnymi, warzywami i owocami.

Dieta dla diabetyków

Dieta z dowozem dla osób zmagających się z jedną z najczęściej występujących chorób XXI wieku. Cały jadłospis został ułożony w sposób pozwalający na obniżenie poziomu cukru we krwi poprzez zawartość produktów z niskim Indeksem Glikemicznym. Ten catering na diecie dla diabetyków został przygotowany pod względem odpowiedniej zawartości białka, węglowodanów, tłuszczy, błonnika, oraz innych mikroskładników. Dieta ta przeznaczona jest także dla klientów pragnących się zdrowo odżywiać nawet jeśli nie mają problemów z nadmierną ilością cukru. Podczas wizyty u naszego dietetyka mogą Państwo dopytać o wszelkie szczegóły
i interesujące Was uwarunkowania.

Fit office

Jest to zestaw trzech posiłków (śniadanie, obiad, kolacja), zbilansowanych kalorycznie w czterech wariantach kalorycznych oraz wskazówki dotyczące samodzielnego przygotowywania II śniadania, oraz podwieczorka.

Warianty kaloryczne proponowane przez nasz catering dietetyczny to: 1000, 1200, 1500, 2000 kcal.

Fit Lunch

To prozdrowotny obiad oferowany przez nasz catering dietetyczny z dostawą do Państwa biura, mieszkania w dwóch wersjach kalorycznych. -Fit lunch (dietetyczny obiad z dostawą).

Oferta skierowana dla firm (minimalne zamówienie 10 zestawów lunchów).