Informacje o dietach

Catering Dietetyczny Cynamon jest to jedyny, profesjonalny catering dietetyczny z dowozem, oraz bezpłatną opieką dietetyka podczas całego okresu korzystania z usługi. Podczas wizyty (lub konsultacji telefonicznej) ustalają Państwo indywidualną dietę z dowozem dostosowaną do Państwa potrzeb, predyspozycji, aktywności ruchowej, trybu pracy, stanu zdrowia, jednak – co najważniejsze – wyznaczają Państwo cel (diety redukujące tkankę tłuszczową, diety dla diabetyków, diety dla osób które chcą się zdrowo odżywiać oraz już wkrótce diety dla osób uczulonych na gluten), który z naszą pomocą zostanie zrealizowany bez wysiłku. Oferując catering na diecie, chcemy nie tylko dostarczać najwyższej jakości posiłki, ale także pokazać Państwu, jak żyć zdrowo oraz smacznie. Każda dieta z dowozem jest opracowywana na podstawie konsultacji dietetycznej, dzięki czemu zawiera zbilansowane składniki odżywcze.

Dbamy o to, aby podążać za najnowszymi osiągnięciami z zakresu dietetyki. Naszym celem jest to, aby catering na diecie odpowiadał wszystkim potrzebom klientów i aby mieli Państwo do nas zaufanie, wiedząc, że razem z Państwem znajdziemy najlepsze wyjście z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji żywieniowej. Catering dietetyczny to branża, która zdobywa coraz więcej miłośników i mamy nadzieję, że dzięki nam jeszcze więcej osób przekona się, że zdrowy styl życia jest nie tylko możliwy, ale też przyjemny.

Dieta odchudzająca (redukcyjna)

Skierowane dla osób które chcą pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Dzięki naszej diecie z dowozem:

  • masz zapewnione posiłki zbilansowane pod wieloma względami: kaloryczności, indeksu glikemicznego, białka, węglowodanów, zdrowych tłuszczy, błonnika oraz wszelkich wartości odżywczych,
  • oszczędzasz czas,
  • możesz spożywać posiłki z najlepszej jakości składników, przygotowane w najnowocześniejszych technologiach,
  • dzięki monitoringowi postępów masz motywację do zmiany nawyków żywieniowych na zdrowe,
  • średni spadek masy ciała to 1-1,5 kg tygodniowo.
Dieta wege

Dieta wegetariańska wyklucza produkty mięsne, ryby oraz owoce morza. To doskonała propozycja dla osób, które chcą wykluczyć z jadłospisu produkty mięsne i zastąpić je pokarmami roślinnymi, warzywami i owocami.

Dieta wege/fish 

Dieta wegetariańska zawierająca ryby i owoce morze.